Szanowni Państwo’
pomimo ograniczeń, nakazów i zakazów wynikających z wystąpienia na całym terenie naszego kraju stanu epidemii, chcielibyśmy zaprezentować inną formę zajęć przyrodniczych dostosowanych do dzisiejszej sytuacji. Cykliczne zajęcia ” Dni zawilca” i ” dni pszczoły” odbywające się jak co roku na terenie Wrzelowieckiego Parku Krajobrazowego będą zorganizowane w tym roku tylko w plenerze w Kluczkowicach. Szczegółowy opis warsztatów z nową formą zajęć dostosowaną do dzisiejszych wymogów znajdziecie Państwo w ofercie zamieszczonej poniżej. Zajęcia planowane są w czasie kwitnienia zawilców, w terminie 19 – 23 kwietnia . Ofertę innych zajęć przyrodnicze „Plenerowe Dni pszczoły 2021” które planujemy organizować w maju w dniach 10 – 14, przyślemy pod koniec kwietnia . Warsztaty będą przeprowadzone z zachowaniem zasad funkcjonowania muzeum w czasie pandemii. Tegoroczną ofertę wysłaliśmy do większości szkól w terenu naszego powiatu i sąsiednich powiatów.
Prosimy zainteresowanych o telefoniczną rezerwację terminów, zapoznanie się z regulaminem zajęć i wypełnienie karty zgłoszenia i zgody na przetwarzanie danych osobowych (oba dokumenty, wypełnione i podpisane należy dostarczyć w dniu zajęć).
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji.