Dnia 4 września tego roku w siedzibie Muzeum Regionalnego w Kluczkowicach  odbył się wernisaż wystawy fotograficznej pt. “Lubelszczyzna w obiektywie Samotnego Wędrowca”autorstwa Witolda Hadyńskiego.W spotkaniu wzięło udział liczne grono miłośników fotografii przyrodniczej. Byli wśród nich członkowie Uniwersytetu III Wieku z Opola Lubelskiego, władze TO przy ZSZ w Opolu Lubelskim, pracownicy Starostwa Powiatowego w Opolu Lub., mieszkańcy Osiedla Kluczkowice, fotografowie oraz goście zaproszeni przez autora wystawy. Na wystawie zaprezentowano 40 zdjęć wykonanych na przestrzeni sześciu lat na terenie województwa lubelskiego. Pan Hatyński zabrał nas w piękną podróż fotograficzną po naszym regionie. Możemy podziwiać tu uroki Lubelszczyzny, przyrodę, walory turystyczne i zabytki. Autor uchwyca wschody i zachody słońca, detale przyrodnicze, charakterystyczne dla regionu pejzaże. Spotkanie z osobami  przybyłymi na wernisaż, dało  Witoldowi Hadyńskiemu możliwość zaprezentowania swojego życiorysu, motta twórczego i odpowiedzenia na wiele zapytań ze strony publiczności.

RICOH IMAGING

Wystawa będzie udostępniona do oglądania do końca października.

Pałac w Niezdowie