Muzeum Regionalne w Kluczkowicach zaprasza na otwarcie wystawy fotograficznej pt. ” Tańcem malowane” autorstwa Roberta Wosia. Wernisaż odbędzie się dnia 5 kwietnia o godzinie 16.00 w siedzibie Muzeum w Pałacu Jana Kleniewskiego w Kluczkowicach.

Plakat 4

Robert Woś rocznik 1963. Ukończył Kazimierską Akademię Fotografii. Jest członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody. Wypowiada się artystycznie w temacie związanym  z  krajobrazem Kotliny Chodelskiej i  Małopolskiego Przełomu Wisły, których urodę utrwala na swoich fotografiach.  Interesuje go ponadto  fotoreportaż, portret i sceny rodzajowe.  Plon swojej pracy przedstawiał na indywidualnych wystawach min.: „Fotografia zaprasza sztukę do tańca” 2014,  „Wizje natury” 2016, „Rytm przyrody” 2017 oraz na wystawach zbiorowych  ZPFP „Piękno przyrody w obiektywie lubelskich fotografów”  w 2017 i 2018r. Prezentowane na wystawie zdjęcia pochodzą  z Opolskiej Gali Tańca.