Serdecznie zapraszamy na wernisaż wyjątkowej wystawy fotograficznej zatytułowanej “Reminiscencje” autorstwa Lubelskiego Towarzystwa Fotograficznego im. Edwarda Hartwiga. Otwarcie wystawy nastąpi 16 czerwca o godzinie 16.00 w siedzibie Muzeum w pałacu Jana Kleniewskiego Kluczkowicach. Lubelskie Towarzystwo Fotograficzne działające od 1936 r. którego jednym z założycieli był znany fotograf Pan Edward Hartwig jest jednym z najbardziej zasłużonych towarzystw fotograficznych nie tylko w regionie ale i w całej Polsce. Na wystawie zaprezentujemy prace 20 autorów, różniące się tematem i odmiennym indywidualnym podejściem do fotografowania zgodnym z pasjami fotografów. Zapraszamy do obejrzenia wystawy, na pewno każdy znajdzie coś ciekawego i odpowiedniego dla siebie.
REMINISCENCJE plakat