Muzeum Regionalne w Kluczkowicach zaprzsza na otwarcie wystawy fotograficznej pt.”Lubelszczyzna w obiektywie Samotnego Wędrowca” autorstwa Witolda Hadyńskiego.

Zaproszenie 1

Wernisaż wystawy odbędzie się 4 września 2018 r.(wtorek) o godzinie 17.00 w pałacu Jana Kleniewskiego w Kluczkowicach. Samotny Wędrowiec – Witold Hadyński zajmuję się fotografowaniem  od wielu lat, odwiedza różne regiony Polski, od 2003 roku zwiedził 16 województw i ponad 3500 miejscowości, wędrując ponad 600 dni. Wynajduje ciekawe mało znane miejsca, fotografuje je by dalej promować w radiu, telewizji na licznych spotkaniach z oglądającymi. Fotografowane miejsca stara się przdstawić w jak najlepszym świetle, by zachęcić  do ich odwiedzenia. Przez wiele lat mieszkał we Wrocławiu, sześć lat temu przyjechał na Lubelszczyznę i zakochał się w tym regionie. Obecnie mieszka we Wrzelowcu. Prezentowana wystawa zawiera 40 zdjęć, głównie z terenu Lubelszczyzny.W. Hadyński zabiera nas w fotograficzną podróż po naszym regionie – Lubelszczyźnie. Wspólnie podziwiamy jego piękno, przyrodę, walory turystyczne oraz zabytki. Autor pasjonuje się fotografowaniem natury – przyrody nienaruszonej. Uchwyca za pomocą obiektywu wschody i zachody słońca.Wszystkie swoje podróże skrupulatnie dokumentuje w księdze wyjazdowej. Wystawy i wernisaże, spotkania z miłośnikami przyrody są dla Witolda Hadyńskiego doskonałą okazją do ukazywania piękna naszego kraju i kart jego historii.  Wystawa będzie dostępna do oglądania do końca października.

DSC_0109   DSC_2782